Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Malesation Exciter Double Penetration

Produkt nemá žádné parametry.

• Vůně OK
    • Chytá bordel

Pokud chcete vyzkoušet DP, doporučuju

• přítelkyni se to velice líbilo
    • uchycení na penisu a varlatech

asi mám širší kořen penisu takže jsem nepostupoval přesně podle určení, ale za tu cenu super

• , zakoupeno v SexyMall.cz

• Příjemná hračka, která dostatečně vzruší a napomáhá uvolnění. Ideální pro začátečníky.

Tento produkt jsem si vybrala, kvůli cenové dostupnosti. Produkt byl pěkně nafocen a popsán.

Produkt nemá žádné parametry.

Anální korálky Malesation Exciter Double Penetration

Tyto korálky můžete použít klasicky k análnímu dráždění nebo k dvojitému průniku....

Korálky jsou vyrobené z měkčeného silikonu a mohou sloužit jako klasické anální korálky nebo jako dildo k dvojité penetraci. Korálky jsou opatřené silikonovým kroužkem na penis a varlata. Kroužek na penis uchytí dildo do správné polohy, kroužek na varlata ho stabilizuje a díky tomu můžete partnerce dopřát dvojité potěšení.

Vlastnosti:

• Délka: cca 17 cm
  • Ø korálků: 1,9 - 2,6 cm
  • vnitřní Ø kroužku na penis: 3 cm
  • vnitřní Ø kroužku na varlata: 5 cm

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi.

• Vůně OK
    • Na anál OK