Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Orion Anal kolík Porox skin DOD2-ORION00393

Délka
13 cm

• , zakoupeno v Willi

výborný

• , zakoupeno v Sexshop Výprodej

• myslim, ze je to vyborne pro zeny, ktere nemaji moc zkusenosti a boji se na zacatek pouzit neco velkeho, protoze na obrazku to vypada trosku drasticky, ale ve skutecnosti to je perfektni vec, ktera se nemusi na "rozjezd" pouzit cela. A presto, kdyz uz je zena "rozjeta" tak je to idealni rozmer pouzit to cele.
    • Super vec a vrele doporucuji vsem :)

vybral jsem si ho z prosteho duvodu. Chteli jsme s manzelkou vyzkouset novou vec a tim ozivit nas sexualni zivot a myslim, ze se nas sexualni zivot o moc spestril a jsme radi, ze jsme do toho sli. Zpracovani tohoto konkretniho produktu je super a uz se tesime az se nase zbyrka zacne rozrustat o dalsi produkty z tohoto shopu, protoze maji opravdu priznive ceny za kvalitni vyrobky.

Délka
13 cm

Kolík tělový POROX je latexový anální kolík tělové barvy s příjemným, měkkým sametovým povrchem zakončený přísavkou. Díky kuželovitému tvaru vám kolík po zavedení nevyklouzne. Lze jej použít jak k masturbaci, nebo jako příprava k análnímu styku. S použitím lubrikačního gelu docílíte maximálního pohodlí při zavádění i při samotném aktu. S análním kolíkem POROX zažijete osmý div světa.

Proč si vybrat kolík tělový POROX: speciální kuželovitý tvar s přísavkou na základně pro upevnění na hladký povrch kolík je vyroben z měkkého materiálu, který se snadno přizpůsobí tělu vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro zkušené milovníky snadná údržba, stačí omýt teplou mýdlovou vodou

Kolík tělový POROX je vyrobený z latexu (guma).

• Rozměry kolíku tělový POROX jsou: délka 13 cm, průměr 1,5 – 2,5 cm.
  • Tento produkt řadíme do kategorie: Anální kolíky a dilda.

K tomuto produktu si můžete dokoupit lubrikační gely na vodní bázi z naší nabídky.

• , zakoupeno v Willi

výborný

• , zakoupeno v Sexshop Výprodej

• Super vec a vrele doporucuji vsem :)