Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Seven Creations Jelly Anal Slim Jim

16 cm
Vibrace
Průměr
2.5 cm

Malý, ale šikovný vibrátor Thin jsme zařadili do nabídky pro jeho středně silné vibrace a úzký tvar, díky kterému se parádně zavádí do zadečku. Řada našich zákaznic si ho ale oblíbila i pro vaginální dráždění. Dámy si proto pomůcku vychutnají jak u análních hrátek, tak i při masturbaci.

Zažívání nových věcí prohlubuje sebepoznání i partnerský vztah. Anální hrátky odhalí další citlivá místa a jejich stimulace vás dostane do extáze. Vibrátor Thin vyniká svým úzkým provedením, ideálním pro začátečníky. Zúžený žalud snadno zajede dovnitř a postupně se rozšiřující tělo hezky vyplní dírku. Líbí se nám, že použitelnou část pomůcky zakončuje patka a vibrátor tak nevklouzne do zadečku úplně celý.

Gelový materiál máme rádi pro jeho měkkost a pružnost. Vibrační motorek v horní části vibrátoru je na dotek trochu tvrdý. Sílu vibrací regulujeme otočením kolečka na konci pomůcky. Ty dosahují slabší až střední intenzity. Běžnému uživateli to úplně postačí, ale pro gurmány doporučujeme něco silnějšího.

Voděodolné provedení dovoluje krátkou očistu pod vodou. Kamarád do vany z něj ale nebude. Díky své malé velikosti na sebe moc neupozorňuje a patří mezi tišší společníky. O vašem dovádění nikomu nic neprozradí.

Má nízkou cenu, takže na sexperimenty ideální věcička. Bohužel i to má svá úskalí. Roztancuje ho pouze tužková baterie, kterou musíme vyměňovat. Více by se nám líbilo nabíjení přes USB kabel. Někomu by mohl vadit i gumový odér. Ten je pro gelové pomůcky typický.

Produkt: Anální vibrátor Thin (17,5 cm)

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • 1 varianta49 Kč1 016 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta49 Kč124 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta49 Kč1 066 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kód69 Kč98 % • 4 992 recenzíDalší informace

Produkt zatím nemá žádné recenze.